Anikiej Anna - język niemiecki
Asman Maria - język polski
Banaszek Iwona - przyroda
Boniecka Jolanta - historia, wiedza o społęczeństwie, wychowawca świetlicy
Boryczka Maria - geografia, biologia, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe, wychowawca klasy 5a
Chudzik Ewa - bibliotekarz
Czapska Klara - język angielski, wychowawca klasy 4c
Dąbrowska Magdalena - wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
Dworakowska Aneta - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1c
Garlej Elżbieta - nauczyciel wspomagający
Hetmanowska Aneta - edukacja wczesnoszkolna, etyka, wychowawca świetlicy, wychowawca klasy 1a
Kobylińska Aneta - wychowawca świetlicy
Konarzewski Jan - język angielski, wychowawca klasy 5b
Korc-Baj Aneta - nauczyciel wspomagający
Korczak Marzena - matematyka, wychowawca klasy 4b
Kownacka Justyna - biologia, chemia, wychowawca klasy 7a
Kozak Magdalena - psycholog
Król Olga - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3b
Lewandowska Lidia - historia
Liwska Katarzyna - nauczyciel wspomagający
Michalik Arkadiusz - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 8b
Mierzejewska Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3a
Mroczek Ilona - język angielski, wychowawca klasy 7c
Nasalska Aneta - muzyka
Obidzińska Katarzyna - matematyka, wychowawca klasy 6a
Orczyk Magdalena - nauczyciel wspomagający
Paczkowska Joanna - język polski
Pawiński Piotr - pedagog, etyka
Pikalska Aleksandra - nauczyciel wspomagający
Sikorska Danuta - religia
Skowrońska Paulina - język polski, wychowawca klasy 4a
Skrzypińska Magdalena - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1b
Słoma Bogumiła - matematyka
Szadura Małgorzata - biologia, przyroda, wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca klasy 8a
Tomaniak Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, wychowawca klasy 2a
Tomaszewska Eliza - język polski, wychowawca klasy 7b
Turek Grzegorz - historia
Twardo Anna - religia
Walendziak Monika - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, wychowawca klasy 2b
Więcka Agnieszka - informatyka, technika, wychowawca klasy 6b
Winek Zofia - fizyka
Woźniak Aneta - nauczyciel wspomagający
Woźniak Małgorzata - wychowawca świetlicy
Zamielska Beata - plastyka
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewie, Biuletyn Informacji Publicznej
Gdzie jesteśmy
Menu główne
Główna treść strony
Rada pedagogiczna
Informacje o stronie
Wytworzył: | Brak danych |
Wprowadził: | Adam Podemski, data: 20.10.2016 r., godz. 10.26 |
Ostatnia aktualizacja: | Agnieszka Więcka, data: 22.10.2021 r., godz. 10.21 |
Czas | Administrator | Opis zmiany |
---|---|---|
22.10.2021 r., godz. 10.21 | Agnieszka Więcka | Edycja strony |
24.09.2020 r., godz. 17.43 | Agnieszka Więcka | Edycja strony |
08.11.2019 r., godz. 19.12 | Agnieszka Więcka | Edycja strony |
21.10.2018 r., godz. 20.21 | Agnieszka Więcka | Edycja strony |
12.09.2018 r., godz. 14.49 | Agnieszka Więcka | Edycja strony |
14.02.2018 r., godz. 17.45 | Agnieszka Więcka | Edycja strony |
20.10.2016 r., godz. 10.26 | Adam Podemski | Dodanie strony |